Muzikálové potěšení

18.06.2024 14:57

V úterý 12. 6. jsme měli ve třídě prvňáků a druháků pořad s názvem "Muzikálové potěšení". Nikdo z nás nevěděl, co si pod tím máme představit. Navíc měli přijít i děti ze školky, tak jsme nevěděli, jestli se tam vůbec všichni vejdeme. Po druhé vyučovací jsme začali chystat třídu, židle, nakonec jsme si ze školky půjčili ještě lavičky... a vešli. Přijel takový veliký pán s velice sympatickou paní. Pán to celé uváděl a zpíval, paní hrála na klávesy. Slyšeli jsme různé písničky od těch nejjednodušších dětských, přes pohádkové a večerníčkové, až po nějaké složitější, které nikdo z nás neznal. Pán u toho předváděl hrozně legrační věci a pořád nás zval k sobě do prostoru jeviště. Předváděli jsme různé věci, opakovali po něm různé pohyby a výborně jsme se u toho bavili. Je třeba ale říct, že někteří se i trochu báli. Nakonec ale všechno dobře dopadlo a strávili jsme jedinečnou vyučovací hodinu.